Ana SayfaCihazlarYedek ParçaServisSertifikalarHakkımızdaİletişimLinklerEnglish
 


 

Firmamız, Northrop Grumman Sperry Marine firmasının üretimi olan Sperry, C-Plath ve Decca marka seyir cihazlarının 1981 yılından bu yana Türkiye Yetkili Servisi konumundadır. Servis Mühendislerimiz yeni üretilen cihazların teknik eğitimlerini     periyodik olarak Northrop Grumman Sperry Marine eğitim   merkezlerinde ilk elden  almaktadır. Servislerimizde orjinal yedek  parça kullanılmakta olup, servis sırasında gerekli ise cihazların Upgrade'leri yapılarak cihazlarda performans artışı sağlanmaktadır. Türkiye veya yurtdışındaki limanlarda tecrübeli servis mühendislerimiz ile 24 saat 365 gün servis vermekteyiz.

 
 

Yolcu ve 3000 gross ton ve yukarısındaki gemiler, 1 Temmuz 2002 tarihinden  itibaren oluşabilecek kazalara bilgi tutmak amaçlı VDR cihazı bulundurmak zorunlulukları vardır.

Northrop Grumman Sperry Marine (S)VDR cihazları APT sertifikalandırması için ABS tarafından onaylanmıştır.  (
IMO MSC Circular 1222 by classification society ABS).

Firmamız tecrübeli ve sertifikalı Mühendislerimiz tarafından VDR cihazları için APT hizmeti vermektedir.

  Web Dizayn: Ufuk Dönmez  - 2015

Gyro,
Avrupa Birliği ülkelerinde civa dolaşımı ve kullanımı yasaklanmıştır. Bu Yüzden C-Plath Gyro'lar için üretilen yeni tip kürelerde civa kullanılmamaktadır. C-Plath Navigat X MK1 ve MK2 modellerinde küre değiştirilirken yeni tip kontayner ile beraber sipariş edilmelidir.

Sperry Marine ve C-Plath Üretimi olan cihazların yıllık bakımlarını sertifikalı ve deneyimli servis mühendislerimiz tarafından orijinal parçalar kullanılarak gerçekleştirilmekteyiz

sstt, polar marine, elektrodeniz, anka,